TUR TÜRLERİ

 

Aktif

Zorlu fiziksel macera gezileri, aktif geziye katılan doğa tutkunlarının beklentilerini bütünüyle karşılayan sürükleyici keşif turlarını içerir. Doğa yürüyüşlerinden bisiklete, son seviye raftingten kayağa kadar kimsenin cesaret edip gidemediği yerlere gitmeyi amaçlar.


Klasik

Geniş bir kitleye hitap eden bu tür, gerçek ve unutulmaz klasik bir seyahat deneyimi yaşamak isteyenler için hazırlanmıştır. Bu logoyu gördüğünüz turlar eşsiz manzaraları, hayranlık uyandıran vahşi yaşamı ve farklı kültürleri önünüze serer.


Keşif Maceraları

Kendinizi Discovery Channel’de hissetmeye ne dersiniz? Aklınızın bir köşesinde gitmeyi, yaşamayı istediğiniz; keşfedilmeyi bekleyen diyarlar ayağınıza geliyor...  Farklı kültürlerin, vahşi hayatın ve mazaraların birbirine bağlı olduğu bu kesintisiz haz; eğitsel ve dört bir yanınızı keşfetmenin heyecanıyla size bambaşka bir dünya sunuyor.


Uzun Keşif

Çantanızı toplayın ve hayatınızda bir kere yaşayabileceğiniz M/S keşif gemisiyle uzun bir yolculuğa hazırlanın. Doğabilimciler, biyologlar, antropologlar ve tarih bilimcilerden oluşan takım eşliğinde yapacağınız bu deniz yolculuğunda dünyanın en uzak kıyıları sizi bekliyor olacak. Bu seyahat göz kamaştıran yabani hayatın eşsiz sahnelerine tanık olmaya fazlasıyla değer.


Aile

Gözlerinizi kapatın ve bir an deniz kenarında hamakta uzandığınızı hayal edin. Bir de bu huzuru ailenizle paylaştığınızı düşünün. Otantik ve geleneksel aile kavramını yansıtan bu seyahat siz anne babaların en çok önem verdiği kısa seyahat planlarını ve grup seyahat güvenliğini içeriyor. Ailenizle bu deneyimi paylaşmanın verdiği haz paha biçilemez olacak.


Bağımsız

Özgür bir ruha mı sahipsiniz? “Evet, ama grupla beraber kendimi daha rahat hissedebilirim” mi diyorsunuz? Arzu ederseniz bireysel veya grubun bir parçası olarak tecrübe edebilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz anda biz orada olacağız. Detaylarla ilgilenmek bize maceranın tadını çıkarmak size kalır…


Express

Avantajı yakalayın ve hemen rezervasyon yaptırın. Beklemek yok. Hemen valizinizi hazırlayın. Bu turda farklı kültürel yaşayışlara tanık olacak, festivallere katılacak ve kişiye özel görsel şovlara katılacaksınız. Dünyadaki en heyecan verici bu organizasyonun içinde ‘’bir defaya mahsus’’ gerçekleşecek deneyimi yaşamak istemez misiniz?


Karayolu Keşifleri

Bu tur, karayolu için özel tasarlanmış araçlarla inanılmaz vahşi hayatlara tanık olabileceğiniz Afrika’nın nadir ziyaret edilen köylerine doğru bir yolculuk… Kamp kuracak, odun toplayacak kendi ateşinizde yemek pişireceksiniz... Aç kedilerin eşlik ettiği keşif turumuzda nehirleri, ovaları, vadileri aşacak otantik ve bölgenin en bilinmedik yerlerini keşfedeceksiniz.


Gönüllük

Dünyayı “gönüllü” penceresinden keşfetmeye ne dersiniz? Kendinizi farklı kültürlerin yaşamlarına kaptırın ve aynı zamanda bir fark yaratın. İster bir okul yapımına katkıda bulunun ister deniz kaplumbağalarına yardım edin. Döndüğünüzde çok derin ve hakiki bir bağ yakalayacak, asla unutamayacağınız anılar biriktirmiş olacaksınız.


Yolo

18 ile 30 kişilk grupların oluşturduğu ekonomik ve özgün içerikli maceralara hazır olun! Yöreye özel araçlarla tranfers olanakları ve otantik konaklama mekânları ile renkli bir deneyim sizi bekliyor. Kendinize vakit ayırabilir, plaja inebilir bir öğleden sonra müzeleri gezebilir veya akşam dışarıda vakit geçirebilirsiniz…


 

   Ana Sayfa  ׀  Hakkımızda  ׀    Dünya Turları ׀   İndirimdekiler  ׀    Duyurular  ׀  İletişim 


   Değişim Turizm ve Otelcilik Ltd. Şti.
   Akçam Sokak No:3 Kat.2 Daire 8
   4. Levent / İST
   Tel : +90 212 278 44 11
   info@degisimturizm.com

 


Bu sitenin içeriğinin kopyalanması ve yeniden dağıtılması açık olarak yasaktır.
 İşbu sitenin içeriğindeki herhangi bir hata veya yanlışlıktan şirket sorumlu tutulamaz. 
Tüm Hakları
Değişim Turizm ve Otelcilik Ltd. Şti. ' ye aittir.
Web Tasarım & Yazılım