SERVİS TÜRLERİ

 

Basit

Temel servisimiz küçük seyahat gruplarının tercih ettiği güvenlik ve kolaylık sağlayan mükemmel değerde şartlar sunmaktadır. Konaklama mekânları temiz ve güvenlidir. Seyahatinizde yerel transfer sistemleri en renkli ve en iyi ulaşım araçlarıdır. Alternatif olarak özel fayton ve kamyonetler de ulaşım yolu olarak düşünülebilir. İdeal olan yolardan biri de küçük gruplar halinde gezildiği zaman fiyat konusunda indirim imkânının olmasıdır.


Standart

Standart paketimiz müşterilerimizin karakterlerini yansıtan turistik otelleri ve misafir evlerini içerir. Tercih edebileceğiniz renkli yerel ulaşım imkânlarının yanı sıra bazen özel araçları kullanmanın keyfine de varabileceksiniz. Turistlerimiz için ideal otantik deneyimi sağlayan biraz daha konforlu bir pakettir.


Konforlu

Konfor düzeyini biraz daha arttırıyor, aynı zamanda maceracı ruhumuzu kaybetmeyeceğiniz bir seyahat imkânı sunuyoruz. Yolculuk planına bağlı olarak uçak, tren ve benzeri ulaşım sistemlerini kullanabilir ve sonuç olarak etrafı keşfetmek için daha çok vakit ayırabilirsiniz. Bu servis süresi boyunca tüm transfer ve kahvaltıları genellikle paket içine dâhil edilebilirsiniz (İsteğiniz doğrultusunda detayları ayarlayabilirsiniz). Bu paket dâhilinde beklenildiği gibi konaklama imkânları itina ile seçilmiş bölgelerde gelişmiş ulaşım imkânlarıyla birlikte çok hoş binalarda sağlanmaktadır. Misafirlerimiz için daha iyi ve daha kaliteli hizmet içeren bir pakettir.


Seçkin

Dünyayı keşfetmek konforunuzdan feragat etmek anlamına gelmemeli. Bu sizin tatiliniz ve siz bunu en iyi şekilde yaşamayı hak ediyorsunuz. Ülkeye ulaşımınızı first class uçuş, rahat tren, klimalı otobüsler veya özel tur araçlarıyla sağlayabilirsiniz. Beklenildiği üzere, emsalsiz kalitede konaklama mekânları, yüzme havuzları, mini bar ve restoranlar sizi bekliyor. Enfes yemekler ve fazlası da dâhil…


 

   Ana Sayfa  ׀  Hakkımızda  ׀    Dünya Turları ׀   İndirimdekiler  ׀    Duyurular  ׀  İletişim 


   Değişim Turizm ve Otelcilik Ltd. Şti.
   Akçam Sokak No:3 Kat.2 Daire 8
   4. Levent / İST
   Tel : +90 212 278 44 11
   info@degisimturizm.com

 


Bu sitenin içeriğinin kopyalanması ve yeniden dağıtılması açık olarak yasaktır.
 İşbu sitenin içeriğindeki herhangi bir hata veya yanlışlıktan şirket sorumlu tutulamaz. 
Tüm Hakları
Değişim Turizm ve Otelcilik Ltd. Şti. ' ye aittir.
Web Tasarım & Yazılım